Teslimat Bilgileri


Teslimat İçin Ne Kadar Ücret Ödenir?
Tüm alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Ücretsiz Kargo Kampanyasından Yararlandığım Bir Siparişte İptal/İade Yaparsam Ne Olur?
Kargo ücretsiz kampanyasında sepet alt limiti olmaksızın geçerli olup, iade sonrasında satın almış olduğunuz ürünlerin kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa, siparişiniz deki tüm ürünleri iade ediyorsanız,Ücretsiz kargo kampanyası iptal olur ve ücret iadesi kampanyanın iptali göz önünde bulundurularak yapılır.(İadeniz 4,99 TL kargo ücreti düşülerek yapılır.)

Aldığım Ürün Hangi Saatlerde Teslim Edilecek?
Siparişiniz kargo tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde(İş Günlerinde) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişim Kargoya Verilmiş, Adres Değişikliği Yapmak İstiyorum?
Güncel adres bilginizi ilgili kargo firmasına iletebilmemiz için 0216 487 1488 nolu müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da info@purplekozmetik.com a e-posta gönderebilirsiniz.

Kargom Ne Zaman Ulaşır?
Siparişiniz paketlenip hazırlandıktan sonra kargonuz seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir. Ortalama 7 iş gününde sizlere teslim edilmektedir.
**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)
Mobil bölgelerde teslimatları biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?
Sipariş verdikten sonra siparişlerim listesinden ürününüzün durumunu kolayca takip edebilirsiniz.

Teslimat Sırasında Evde Yoksam Başkası Paketimi Alabilir Mi? Teslimat Sırasında Kimse Yok İse Ne Yapılmalı?
Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi taktirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Yurt Dışına Teslimatınız Var Mıdır?
Yurt dışı siparişleriniz için teslimatımız bulunmaktadır. Detaylı bilgiye sahip olmak için , 0216 487 1488 nolu iletişim hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.