Enerjimizi ve yeteneklerimizi tek bir konuya odakladık: Kişisel bakım. Purple Kozmetik olarak kişisel bakım ile ilgili ihtiyaçların sonsuzluğuna inanıyor; bu doğrultuda yılların verdiği tecrübe ve deneyimimizi, Türkiye'de ki tüm kadınları ve erkekleri mükemmellikle tanıştıran ürünler sunabilmek için kullanıyoruz.


Yıllardır Türkiye’de faaliyet gösteren Purple Kozmetik Türkiye'de ki büyüme oranıyla ön plana çıkıyor; yükselen bir yıldız olarak görülüyor. Tüm faaliyet alanlarımızda pazarın genel büyümesinin çok üzerinde bir performans göstererek, özellikle son 3 yıldır sektörde büyük yankı uyandırıyoruz.


Bir yandan sektörümüz ve ülke ekonomimiz için değer üreten faaliyetlerimize hız kesmeden devam ederken, diğer yandan sürekli büyüyen iş hacmimizi destekleyecek ve ürün yelpazemizi yerel markalarla zenginleştirecek yeni yatırımları da hayata geçiriyoruz.


Değerlermiz

Tutku, İnovasyon, Girişimcilik Ruhu, Açık Fikirlilik, Mükemmellik Arayışı Bu değerler Purple Kozmetik'in genetik kodunda saklıdır. Bugüne kadar Türkiye'nin her yerindeki ekiplerimizin günlük faaliyetlerinde bu değerler ifade bulmaya devam etmektedir.


Etik İlkelerimiz

Dürüstlük, Saygı, Cesaret ve Şeffaflık İlkelerimiz bizim kültürümüzü şekillendirir ve itibarımızın temelini oluştururlar; tüm Purple Kozmetik çalışanları tarafından bilinmeleri ve kabul edilmeleri gerekmektedir.


Misyon & Vizyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak..